האתר שלי. כל מה שמתפרסם כאן הוא על אחריותי בלבד. ראיתי לא מעט דברים מראש. הלוואי שלא הייתי צודק...הלוואי שאתבדה...
פסק דין חדש: בית המשפט העליון הורה על הדחתם לאלתר של יצחק רוכברגר ושל שמעון גפסו מתפקידיהם. סמכות מפורשת איננה בנמצא בחוק - אבל שישה שופטים (מתוך שבעה) החליטו ליישם את האקטיביזם השיפוטי שאותו הם ירשו מאהרון ברק.
בלוג אישי: אהוד ברק, נוכח נפקד, שאף פעם לא טרח להסביר את הגידול הענק בהונו, מגיח מעת לעת כדי להטיף מוסר. חבל שהאיש הכושל הזה לא יודע לשים סכר לפיו...
ציונות עכשיו: פשיזם שמאלני בשדרות רוטשילד בתל אביב. מה מניע את המארגנים, שני טיפוסים מפוקפקים, לארגן הפגנות כאילו-ספונטניות. לא אהבת הארץ. לא כמיהה לחיזוקה של המדינה היהודית. רק תאווה בלתי נשלטת להפיל את השלטון הנבחר באמצעים לא-דמוקרטיים.
מאמר חדש: ברק אובמה, באטימותו, עלול להביא על העולם אסון שלא היה כמותו; כמו צ'מברליין, בזמנו, הוא מבקש לפייס את הצורר האיראני. "הסכם מינכן" הוליד את מלחמת העולם השנייה.
עלילת דם בהתהוות : זה מה שקורה עכשיו. קבוצה של גנרלים ועיתונאי אחד מבקשת להשתלט על על הגה השלטון - ולשם כך היא לא בוחלת באמצעים. מפיצה שקרים. מעלילה על ראש הממשלה שהוא רכש, כביכול, צוללות בגלל אינטרס כלכלי. . בדותות. עלילות. רמאות של גנרלים לא ישרים.