כתבות
מוצג דף מס' 11 מתוך 58 דפים. הקודם | ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... | הבא

מנסים להכפיש אותן. ליעקב העליון יש הרבה חברים.

כבר היו דברים מעולם. ד"ר חיים משגב מייצג שתי מתלוננות, אחיות, שהתלוננו נגד הסופר והעיתונאי יעקב העליון. משה קצב לא 'המציא את הגלגל' . הוא רק מחקה את יעקב העליון.

קבוצת אוהדים. מכבי תל אביב.

שקרוקה. הויברגר. הררי. צפיר. מושונוב. בנאי. ברכה. משגב. מרגלית. בודו. שטרק. נבחרת כזו, לא יכולה להפסיד. רק מה, על המיגרש משחקים אחרים...ושם זה לא תמיד כל כך פשוט.

אש צולבת. תוכנית הטלוויזיה הכי פופולארית.

אורן שחור וחיים משגב מלמדים את אנשי רשות השידור כיצד עושים תכניות לא-אובייקטיביות. גם בטלוויזייה וגם ברדיו.

זיכוי מחייב פיצוי.

אלי גואטה זוכה - וכעת הוא דורש פיצוי על הימים שבהם הוא שהה ב"מעצר בית". לדעתו, אין הבדל בין "מעצר בית" לבין מעצר מאחורי סורג ובריח. בשני המקרים נפגעות זכויותיו של היחיד. לימים, השופט ד"ר עודד מודריק קיבל את הבקשה - והורה על פיצויו

מצית הדקלים.

אורי ירימי. הצית דקלים - והחל לקפוץ משמחה. הטענה שהייתה זאת מעין סטייה מינית לא התקבלה על דעתו של השופט יעקב שמעוני.  

הדס פורר. לא קופצת.

אוהדת של מכבי תל אביב. משרתת בפרקליטות מחוז ת-א. פרקליטה מזן אחר. הגונה. קורקטית. לא מבקשת הרבה. רק שמכבי תל אביב יקחו את גביע אירופה. כל שנה.

אורי פורת מדבר. נאמן ומסור לארץ ישראל עד יומו האחרון.


שיחות עם מפקד מחוז ירושלים. מפחיד.

ספר שיחות עם אריה עמית בהוצאת ספרית פועלים. העורך, נתן שחם, כתב, בין השאר, בהקדמה לספר גם את הדברים האלה:  אנושיות ודבקות במטרה הם המאפיינים את דמותו המרתקת של מי שהיה השוטר מס. 1 בירושלים. השוטר שמותר לו שימוש בכוח .

דוד בלחסן. זוכה בבית המשפט העליון.

אמר דברים בשבח המעשה לאחר רצח יצחק רבין. הועמד לדין. זוכה בבית משפט השלום בירושלים. אחר כך הורשע בידי בית המשפט המחוזי בירושלים. לבסוף, זוכה בבית המשפט העליון, בהסכמה, בהרכב של שבעה שופטים, בהם הייתה גם דורית בייניש. בראש הרכב השופטים ישב אהרן ברק.

אבישי רביב. סוכן-מדיח של השב"כ.

צבי קצובר הגיש תביעה בגין הוצאת שם רע. פרקליטות המדינה עושה ככול אשר לאל ידה כדי לעכב את תחילת  המשפט. בתי  המשפט נותנים יד לסחבת. התביעה הוגשה עוד ב - 1998 .

יצחק רביבי. שופט .

עם מינויו של יצחק רביבי לתפקיד מנהל בתי המשפט התבקש חיים משגב לומר כמה דברים. שופט מפס-ייצור שכבר לא קיים.

איזור נתנזון. בקשה להסגרה לגרמניה. סיפור מוזר.

הגופה של הצעירה נמצאה ביער ברלין בגרמניה. הראיות החפציות קשרו-לכאורה את איזור נתנזון למעשה הרצח. לאחר מאבק משפטי לא קצר החליטו הוריו של הצעיר שברח לישראל וקיבל כאן מעמד של עולה מכוח חוק השבות להסכים להסגרה כדי להילחם בבית משפט בגרמניה על חפותו.

טביעת התביעה. ליאון בן עטייה זוכה מן ההפקר.

משהו מצחיק קרה לתביעה במשפטו של ליאון בן עטייה. לאחר מעצרו מוצלח של החשוד בניהול משחטת רכב החלה התביעה להסתבך בפאשלות תמוהות. עדתביעה מרכזי זיהה אדם אחר. עדים אחרים 'צצו' במהלך המשפט. השקרים התגלגלו לכול עבר.

אייבי נתן נגד מאיר ליפשיץ.

במחנה השמאל קידשו תמיד את חופש הביטוי. של אנשיהם. אם מישהו מהמחנה הלאומי העז לומר דבר בגנותם, הם, לא אחת, הזדרזו להגיש תביעות  בגין 'הוצאת לשון הרע'.  מאה אלף שקל, לא פחות, דרש 'ספן השלום' ממאיר ליפשיץ. השופטת הציעה משהו אחר...

עננת החשד נמוגה.

פורסם ב - 'על המשמר' המנוח.

חתונה. החברים של אבא שלי.

מודי ושגית מתחתנים. הרבה אנשים מפורסמים הגיעו.

עיתונאים כבני אדם.

עימות בין חיים משגב לבין חיים שיבי.

חיים משגב. משחק ב'ליגה של הגדולים'.

שלושה שופטים של בית המשפט העליון, מרים בן פורת, חיים כהן וצבי ברנזון, ביחד עם אוריאל לין, יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט בכנסת - מול חיים משגב.

משה יהלום. אמרגן. הורשע באונס.

בית המשפט המחוזי בתל אביב התייחס אליו בחוסר אמון מוחלט למרות הנסיבות המוזרות-לכאורה. זאת שיטת המשפט . מותר לשופטים לקבוע מה , לדעתם, קרה אי-שם כמה שנים קודם לכן. אם אין כל קשר בין האמת המשפטית לבין האמת האמיתית, אז אין... יש מי  שמשלם את החשבון.

יוסף אלחן. ביקש להשתחרר בערבות.

עורכי הדין חיים משגב וחאלד כבוב, כיום שופט בבית המשפט המחוזי בתל אביב, נחלצו לעזרתו.  השופט(בדימ.) אמנון סטרשנוב קיבל את עמדתם. יוסף אלחן חזר ללוד כדי להמתין בביתו למשפט.


מוצג דף מס' 11 מתוך 58 דפים. הקודם | ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... | הבא לראש הדף